Podpora produktu

Kľúč-Soft venuje veľkú pozornosť programom, ktoré poskytujú administratívnu podporu. Podpora poskytnutá programom je zložená z viacerých služieb.

számla készlet plusz webshop, webáruház plusz mobilportál plusz online számla

Poskytnutie pomoci

Prostredníctvom internetu počas 24 hodín denne môžete položiť svoje otázky, na ktoré dostanete odpoveď v najkratšej dobe prostredníctvom našej zákazníckej služby. Podstatné je, aby váš účtovný program fungoval spoľahlivo.

Online vedomostná základňa

Účtovný program sa stále rozšíruje a je dostupný počas 24 hodín online a disponuje vedomostnou základnňou, kde môžete nájsť informácie potrebné k používaniu programu. Nech je reč o uložení údajov, o oboznámení novou funkciou, alebo o najnovších zmenách zákonov, vo vedomostnej základni všetko nájdete.

Permanentná inovácia

Účtovný program Kľúč sa stále vyvíja.Rozširuje sa o stále nové funkcie, ktoré uľahčujú každonennú prácu užívateľov. Tieto novinky sa dostávajú k zákazníkom obnovou programu.

Automatická aktualizácia

Nemusí sa surfovať na webe, účtovný program pozoruje aj za Vás. Za pomoci internetového spojenia, pri spúšťaní účtovného programu, program automaticky upozorňuje, ak je dostupná nová programová verzia. Môžete byť istí, že pracujete s najnovšou verziou programu.